flaga flaga flaga

Zarejestruj się na kursy

O kursach

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców organizowane są przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie. Nasza przygoda z nauczaniem języka polskiego jako obcego zaczęła się w 2010 roku kiedy to stanęliśmy przed zadaniem przygotowania naszych studentów z zagranicy do rozpoczęcia nauki w języku polskim. Dzięki temu doświadczeniu udało się nam rozwinąć zupełnie nowe podejście do nauki języka polskiego i przetestować nowy program na dużej grupie studentów. Do tej pory nasze Kursy ukończyło ponad 500 osób z różnych krajów Europy i Azji. Aby zagwarantować wysoką jakość i efektywność nauki wszyscy nasi nauczyciele przechodzą staranne szkolenia metodyczne oraz mają co najmniej pięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu Kursów. W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane Kursy języka polskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Organizacja kursu

Szczegółowy plan kursów

Liczba godzin: 80 
Cena: 990 PLN

Kursy miesięczne organizowane są w miesiącach: lipcu, sierpniu lub wrześniu. Organizujemy również kursy uzupełniające w innych miesiącach - uruchomienie grupy zależy od liczby chętnych. Nasze Kursy prowadzone są na trzech poziomach nauczania: A1, A2, B1, B2. Poziomy zostały wyznaczone zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ).


Zajęcia odbywają się w grupach 12 - 16 osobowych.

Liczba godzin: 160
Cena: 1600 PLN


Kursy dwumiesięczne uruchamiane są w dwóch turach: lipiec-sierpień, sierpień-wrzesień. Organizujemy również kursy uzupełniające w innych miesiącach - uruchomienie grupy zależy od liczby chętnych. Nasze Kursy prowadzone są na trzech poziomach nauczania: A1, A2, B1, B2. Poziomy zostały wyznaczone zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ).


Zajęcia odbywają się w grupach 12 - 16 osobowych.

Liczba godzin: 240
Cena: 2200 PLN


Kurs trzymiesięczny prowadzony jest w lipcu, sierpniu oraz wrześniu. Organizujemy również kursy uzupełniające w innych miesiącach - uruchomienie grupy zależy od liczby chętnych. Nasze Kursy prowadzone są na trzech poziomach nauczania: A1, A2, B1, B2. Poziomy zostały wyznaczone zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ).


Zajęcia odbywają się w grupach 12 - 16 osobowych.

Liczba godzin: 300
Cena: 3200 PLN


Program Kursu semestralnego obejmuje 300 lub 360 godzin zajęć (liczba godzin zajęć językowych jest zależna od poziomu zaawansowania studenta): - kurs języka ogólnego – 300 godzin oraz 60 godzin, które zawierają rozumienie i redagowanie specjalistycznych tekstów pisanych; umiejętność wypowiedzi ustnych na tematy związane z wybranym kierunkiem nauczania.


Zajęcia odbywają się w grupach 12 - 16 osobowych.

Liczba godzin: 600
Cena: 6100 PLN


Program Kursu semestralnego obejmuje 600 lub 720 godzin zajęć (liczba godzin zajęć językowych jest zależna od poziomu zaawansowania studenta): - kurs języka ogólnego – 600 godzin oraz specjalistyczne zajęcia językowe - 120 godzin (zawierają rozumienie i redagowanie specjalistycznych tekstów pisanych; umiejętność wypowiedzi ustnych na tematy związane z wybranym kierunkiem nauczania).


Zajęcia odbywają się w grupach 12 - 16 osobowych.

Regulamin

Kursy Języka Polskiego Dla Obcokrajowców zostały zorganizowane na potrzeby Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie nie tylko dla kandydatów na studia z poza granic Polski lecz również dla wszystkich obcokrajowców, którzy chcą uczyć się języka polskiego jako obcego.

Nasze Kursy prowadzone są na czterech poziomach nauczania: A1, A2, B1, B2.  Poziomy zostały wyznaczone zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ).

Sylwetki lektorów

Certyfikat ukończenia kursu

Po odbyciu całego kursu uczestnicy otrzymują certyfikaty ukończenia z potwierdzeniem uzystanego poziomu znajomości języka polskiego.

Certyfikaty wystawiane są przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie.

Zarejestruj się na kursy

Skorzystaj z prostego formularza rejestracyjnego a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.


O uczelni

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie jest niepubliczną uczelnią wpisaną do rejestru uczelni niepublicznych  prowadzonego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod numerem 261 Uczelnia prowadzi kształcenie na poziomie studiów wyższych i podyplomowych  na Wydziale Prawa i Administracji, Wydziale Psychologii, Wydziale Zarządzania i Finansów, Wydziale Nauk Społecznych.


 Władze uczelni  Kalendarium  Odpis z rejestru  Vizja.pl

Zakwaterowanie

Osoby zainteresowane skorzystaniem z pomocy w znalezieniu zakwaterowania w Warszawie prosimy o kontakt z  p. Angeliką Ben Mansour:

Email: a.mansour@vizja.pl 

Nr telefonu: +48 606 547 616

Informujemy, że na terenie Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie funkcjonuje bufet, w którym można wykupić wyżywienia.

 

Kontakt

Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.
+48
Same cyfry, bez spacji lub kresek

Miejsce kursów

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie
ul. Pawia 55,
01-030 Warszawa

Kontakt do organizatora

Natalia Bocheńska
Adres e-mail: kursypolskiego@vizja.pl
Nr telefonu: +48 538074952

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.